Yardımcı Hizmetler

BulKal, ev seçimi sonrasında da yanınızda!

Taşıma

Boya Badana

Boş Ev Temizliği

Tadilat

Taşıma

Eve karar verdiyseniz, BulKal taşınma konusunda da size yardımcı olur. Taşınma süreci için yapılması gereken bazı adımlar bulunur. Bu adımlar; taşınacak eşyaların kolilenmesi, taşıma firması ile anlaşılması, taşınma tarihini belirlenmesi ve taşıma işleminin gerçekleşmesidir.

BulKal, çalıştığı 3. parti firmalar ile size alternatifler sunar. 

Kolileme aşamasından, taşıma ve kuruluma kadar bütüncül bir hizmetten faydalanabileceğiniz gibi sadece taşıma işleminin gerçekleşmesi için bir hizmet tercihinde bulunabilirsiniz.

Boya Badana

Taşınma işleminden önce genellikle boya badana işlemi gerçekleşmektedir. BulKal, güvenilir ve hızlı işlem yapan boya badana firmaları ile anlaşarak, süreci sizin adınıza yönetir.

Kullanılacak boyanın belirlenmesi ve tedarik edilmesinin ardından, boya badana işlemini gerçekleştirecek firma ile pazarlık aşamasından, uygulama ve kontrol aşamasına kadar tüm süreç BulKal tarafından yönetilir.

Boya badana işleminin, boş ev temizliği ve taşınma öncesinde gerçekleşmesi gerekmektedir.

Boş Ev Temizliği

Ev seçiminin yapılmasının ardından taşınma öncesinde evin temizlenmesi şarttır. Ev temizliği ile boş ev temizliği arasında çeşitli farklar bulunur. Boş ev temizliğinde buharlı makineler kullanılarak özellikle parkeler, dolaplar, camlar gibi detay temizlik gerektiren bölgeler ilk günkü haline getirilir.

BulKal, boş ev temizliği için sizin yerinize kurumsal firmalar ile anlaşır ve süreci takip eder.  

 

Tadilat

Eve yerleşmeden önce düzeltmek istediğiniz bölgeler bulunuyorsa BulKal, sizin yerinize tadilat işlemleri için gerekli firmaları bulur ve süreci yönetir.

Banyo, Mutfak, Kapalı Balkon vb. bölgeler için hayalinizdeki eve ulaşmak adına kırıp dökmeli işlemleri üstleniriz. Tadilat işlemi, boya badana, boş ev temizliği ve taşınma sürecinden önce tamamlanması gereken bir süreçtir. Eğer tadilat gerekirse, ustalar ile sizin adınıza iletişime geçer, isteklerinizi iletir, uygulatır ve süreci kontrol ederiz.

Bir Sorunuz mu Var?

İletişime Geçin

  • Birden fazla hizmeti işaretleyebilirsiniz.