Ev Gezme Hizmeti

Sizin yerinize evleri gezelim, raporlayalım.
EV GEZME HİZMETİNİN ADIMLARI

Süreç Nasıl İşler?

1 – Ücretsiz Talep Oluşturun (Form Üzerinden)

2 – 48 Saat İçerisinde Evleri Teyit Edelim

3 – Ev Gezme Ücretini Öğrenin

4 – Evleri Gezelim, Yaşam Skorlarını Belirleyelim

5 – Bir Hafta İçerisinde Ev Raporlarını Sunalım

6 – Tercihen İstediğiniz Evi Birlikte Tekrar Gezelim

 

 

Ev Gezme Formu

İSTER KİRALIK
İSTER SATILIK
İSTER OTURUMLUK
İSTER YATIRIMLIK

Evleri Nasıl Geziyoruz?

Önce Kontrol

Gezmemizi istediğiniz evleri yukarıdaki form üzerinden iletmenizin ardından, ilanların aktifliği kontrol edilir. Gezilmesi planlanan ev, ilanların güncellenmemesinden ötürü satılmış veya kiralanmış olabilir. Aday evler için emlakçılar veya ev sahipleri ile iletişime geçilip, gezilmeye uygun olup olmadıkları teyit edilir. Gezilmeye uygun olan evler onayınıza sunulur. Bu işlem, formu göndermenizin ardından en geç iki iş günü içerisinde ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

Ücret Bilgisi ve Onay

Gezilmeye uygun olan evler, ev gezme hizmetinin ücreti ile birlikte paylaşılır. Ücret, hizmet verilecek ev sayısı ve evlerin bulunduğu bölgelere göre değişkenlik göstermektedir. Ödeme işleminiz için banka havalesi veya kredi kartınızla işlem yapabilirsiniz.

Evler Gezilir

Ödemenizin ardından BulKal, evleri gezmeye başlar. 30’un üzerinde faktörden oluşan raporlama sistemi ile evlerin Yaşam Skoru belirlenir. (Yaşam Skoru içeriği hakkında bilgi almak için tıklayabilirsiniz.) Aynı zamanda ev içerisinde video çekimi yapılır ve raporla birlikte sunulur. Gezilen ev, ödemenin yapılmasından sonra en geç 7 iş günü içerisinde raporlanır.

Birlikte de Gezelim mi?

Evlerin Yaşam Skorlarına göre içinize sinen, gerçekten beğendiğiniz ve satın almak veya kiralamak istediğiniz evleri, talebinize göre ek ücret alarak birlikte gezebiliriz. İsterseniz pazarlık aşamasını üstlenip, taşıma, boya badana, boş ev temizliği ve tadilat gibi konularda yardımcı olabiliriz.

Zaman Kaybetmeyin!

Yapılan araştırmalara göre internet araştırması için ortalama 50 saat, ev gezimi ve seçimi için ise 150 saate varan bir zaman ayrılması gerekmektedir. BulKal, sizin yerinize evleri gezsin, raporlasın, yaşam skorunu belirlesin. Seçtiğiniz ev için tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda olsun.

Bir Sorunuz mu Var?

İletişime Geçin

+90 553 931 37 90

info@bulkal.com