Ev Bulma Hizmeti

Hayalinizdeki Evi Sizin Yerinize Araştıralım
EV BULMA HİZMETİNİN ADIMLARI

Süreç Nasıl İşler?

1 – Ücretsiz Talep Oluşturun (Form Üzerinden)

2 – Akıllı Algoritmamız Aday Evleri Tüm Emlak Sitelerinden Tarasın

3 – Ev Bulma Hizmetinin Maliyetini Öğrenin 

4 – BulKal Ekibi Taranan Evleri Ön Elemeden Geçirsin ve Evler Sunulsun

5 – Talebinizle Aday Evleri Gezelim, Yaşam Skorlarını Belirleyelim

6 – Bir Hafta İçerisinde Ev Raporlarını Sunalım

Ev Bulma Formu

İSTER KİRALIK
İSTER SATILIK
İSTER OTURUMLUK
İSTER YATIRIMLIK

Evleri Nasıl Buluyoruz?

Tüm Emlak Siteleri

BulKal, akıllı algoritması ile form üzerinden elde ettiği veriler doğrultusunda Hürriyet Emlak, Sahibinden, Emlakjet, Zingat, Yuvako, Evtiko ve diğer emlak sitelerinde yayınlanmış evleri tarar. Tarama işlemi, talep sonrasında en geç 1 iş günü içerisinde tamamlanır.

Ön Eleme

Taranan ilanların ihtiyaçlarınızla uyumlu olup olmadığını kontrol etmek için BulKal ekibi evleri tek tek inceler. Ön eleme yaparak talebiniz ile uyumlu olan ev ilanlarını belirler. İlanların aktifliği kontrol edilir. Ön eleme işlemi, talep sonrasında en geç 2 iş günü içerisinde tamamlanır. 

BulKal algoritması ile farklı emlak sitelerinde yer alan aynı eve ait ilanlar belirlenebilir ve uygun fiyatlı olan tespit edilir. İlanlarda yer alan sektörel tanımlama metinlerinin doğruluğu kontrol edilir. Yatırımlık veya oturumluk evler tanımlanır ve eleme işleminden geçer.

Ücret Bilgisi ve Onay

Ön eleme işleminden sonra gezilebilecek aday evler belli olur. Ev Bulma hizmetimizin ücretini sizinle paylaşırız. Ücret, taranan ev sayısı ve gezilecek ev sayısına göre değişkenlik gösterir. Ödeme işleminiz için havale veya kredi kartınızla işlem yapabilirsiniz. Ödemenizin ardından aday ev listesi, ön raporları ile paylaşılır.

Evleri de Gezelim mi?

Aday ev listesini incelemenizin ardından gezilecek evleri belirleyebilirsiniz. Evleri kendiniz gezebileceğiniz gibi bu konudaki profesyonel hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Ev Gezme Hizmeti hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. Talebiniz sonrası BulKal, evleri gezmeye başlar. 30’un üzerinde faktörden oluşan raporlama sistemi ile evlerin Yaşam Skorunu belirler. Aynı zamanda ev içerisinde video çekimi yapar ve raporla birlikte sunar. Ev gezme hizmeti, en geç 7 iş günü içerisinde raporlandırılır.

Birlikte de Gezelim mi?

Evlerin Yaşam Skorlarına göre içinize sinen, gerçekten beğendiğiniz ve satın almak veya kiralamak istediğiniz evleri, talebinize göre ek ücret alarak birlikte gezebiliriz. İsterseniz pazarlık aşamasını üstlenip, taşıma, boya badana, boş ev temizliği ve tadilat gibi konularda yardımcı olabiliriz.

Zaman Kaybetmeyin

Yapılan araştırmalara göre internet araştırması için ortalama 50 saat, ev gezimi ve seçimi için ise 150 saate varan bir zaman ayrılması gerekmektedir. BulKal, sizin yerinize aday evleri akıllı algoritması ile bulsun, ön eleme işlemini gerçekleştirsin, evleri gezsin, raporlasın, yaşam skorunu belirlesin. Seçtiğiniz ev için tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda olsun.

Bir Sorunuz mu Var?

İletişime Geçin

+90 553 931 37 90

info@bulkal.com